Zpět na hlavní stránku

Chlapácký dvojboj 2019

datum konání: 12. 10. 2019, publikováno: 12. 10. 2019

Tuto sobotu (12. října) ukázali písečtí Sokolové své gymnastické dovednosti ve III. ročníku závodu Chlapácký dvojboj, který v Praze pořádal T. J. Sokol Radotín. Své sestavy, které nebyly nijak bodově limitovány, předváděli všichni závodníci (včetně holek) na kruzích a na mužských bradlech - bradla byla u mladších kategorií nahrazena hrazdou. Naši jednotu v Praze zastupovalo 9 závodníků a závodnic. Osm z nich si do Písku přivezlo medaili (6 zlatých a 2 bronzové).

Jejich jednotlivá umístění:

  • Lucka Zborníková (žákyně I) - 1. místo
  • Vanda Knettigová (žákyně II) - 1. místo
  • Jindřich Hašek (žáci II) - 1. místo
  • Antonín Hašek (žáci II) - 4. místo
  • Martina Zborníková (žákyně III) - 3. místo
  • Jan Šíma (žáci III) - 3. místo
  • Linda Kropáčková (žákyně IV) - 1. místo
  • Andrea Matošková (dorostenky) - 1. místo
  • Marek Matoška (muži) - 1. místo

V odkazech se můžete podívat na Kompletní výsledky, na Fotky a na Videa ze sestav z jednotlivých nářadí.