Zpět na hlavní stránku

Den dětí 2020

datum konání: 1. 6. 2020, publikováno: 3. 6. 2020

Mezinárodní den dětí jsme oslavili s našimi nejmladšími sokolíky sportovním programem, inspirovaným projektem „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, který v naší jednotě realizujeme. Na hřišti za sokolovnou si mohli naši cvičenci vyzkoušet své dovednosti v rozmanitých disciplínách a užít si radost z pohybu i společného setkání.

V příjemné atmosféře a slunném počasí se během prvního červnového odpoledne vystřídalo na jednotlivých stanovištích na šedesát cvičenců z oddělení rodičů a dětí a předškolních dětí.

Velký dík patří všem organizátorům za obětavost a nadšení, se kterým přistoupili k přípravě a realizaci programu i v současných (ne zcela jednoduchých) podmínkách. Poděkování patří také rodičům za ukázněnou spolupráci a podporu našeho úsilí.

Za organizátory akce
S. Trávníček

Fotografie z akce najdete zde.