Dobrodružné léto se Sokolem 2024

datum konání: 8. 7. – 10. 7. 2024, publikováno: 14. 7. 2024

Druhý červencový týden se konal příměstský tábor pro naše nejmenší členy a jejich rodiče. V pondělí se skupinka 15 dětí vydala pěšky i na kole kolem řeky Otavy do Putimi do místní minizoo. Po cestě účastníci plnili různé úkoly a v cíli pak byli všichni odměněni špekáčkem a nanukem. Po odpočinku a pomazlení králíčků se skupinka vydala na vlak zpět do Písku, kde ještě navštívila krásné Rákosníčkovo hřiště. Následně již spěchala do sokolovny, kde se děti mohly těšit na své první spinkání v tělocvičně.
Druhý den po vydatné snídani probíhalo celé dopoledne horolezení na umělé stěně a zároveň se děti vyřádily také na obří opičí dráze. Poté se skupinka na chvíli odloučila k odpočinku ke svým domovům, aby nabrala sílu na odpolední cákání na plovárně.
Třetí a poslední den se písečtí sokolíci vydali po značkách hledat poklad. Značky je zavedli až k lanovému parku v korunách stromů na Živci, kde společně objevili zasloužený poklad. Po předání diplomů se skupinka ještě vyřádila v rybníce a s přáním krásných prázdnin se rozloučila.

Vzhledem k dotazům, kdy bude další podobná akce se spaním v sokolovně, jistě nebyla tato akce poslední. Byly to krásné aktivní tři dny plné dobrodružství a úsměvů se super partou. Krásné léto!