Zpět na hlavní stránku

Malý TeamGym Velká oblast 2021

datum konání: 12. 12. 2021, publikováno: 13. 12. 2021

V neděli 12. prosince se družstvo sokolských gymnastů vypravilo na Velkou oblast Malého TeamGymu, která se konala v Praze. Na místo děti přijely na čas, protože ihned po registraci a krátké rozcvičce už zahajovaly zkoušky na jednotlivých nářadí. Časový plán byl posunut kvůli týmům, které nedorazily, a tak celý den probíhal mnohem rychleji.

Po zkouškách na nářadí byl při slavnostním nástupu zahájen závod naší kategorie. Děti byly velmi nervózní, protože na zkouškách se jim moc nedařilo a nestihly si zvyknout na podmínky v jiné tělocvičně. Při závodu však ze sebe dostaly úplně všechno, a i přes chyby, které udělaly, si vybojovaly krásné 3. místo a odvezly si tak bronzové medaile. Obrovskou radost měly i obě mladé trenérky, které družstvo celý den povzbuzovaly.

Po slavnostním vyhlášení se ještě naši Sokolové vyfotili i s druhým píseckým týmem (sportovní gymnastika Písek), který se umístil na 2. místě. Celý závod se tedy velmi vydařil a naše děti velmi motivoval k tomu, aby na sobě zapracovaly, a příští rok si odvezly zlaté medaile.

Fotky
Videa
Výsledky