Zpět na hlavní stránku

Pozvánka na letní příměstské tábory OV 2022

publikováno: 21. 2. 2022

V letošním roce opět zveme naše členy na letní příměstské tábory se zázemím v písecké sokolovně. Tábory budou probíhat každý všední den od pondělí do pátku v čase 8:00 až 16:00. Stejně jako loni otevíráme celkem tři turnusy se speciálními tématy pro různé věkové kategorie. Děti se mohou těšit na všestranné aktivity - nejrůznější hry venku i v tělocvičně, cvičení na tradičním i netradičním nářadí, celotáborovou hru, výlety a další. Tábory jsou pořádány za podpory Centra OV.

Turnus č. 1 - Survivor

  • ročníky: 2011 - 2014 (8 až 11 let)
  • termín: 1. - 5. srpna
  • hl. vedoucí: Marie Suková (majka.suk@seznam.cz)

Tábor se inspiruje televizními pořady o přežití. Děti budou soutěžit o odměny a jen ti nejšikovnější “přežijí”. Naši vedoucí je provedou celým ostrovem, na kterém ztroskotaly, pomohou jim překonat všechny překážky, a když budou mít všichni štěstí, podaří se jim najít i ukrytý poklad.

Turnus č. 2 - Večerníčky

Večerníček ztratil svou čepici! A co hůř, vůbec neví, kde ji mohl nechat! Společně se vydáme na putování napříč večerníčky, na jehož konci snad najdeme ztracenou čepici a zachráníme Večerníčka. Na děti čeká pět dnů plných her, cvičení, napínavých i dobrodružných úkolů a hlavně zábavy!

Turnus č. 3 - Apollo 13

  • ročníky: 2007 - 2010 (12 až 15 let)
  • termín: 22. - 26. srpna
  • hl. vedoucí: Marek Matoška (marekmatoska@gmail.com)

Pojď se s námi přesunout do doby, kdy lidstvo dobývalo Měsíc. Cesta k naší přirozené družici je velmi dlouhá, náročná a nebezpečná, proto budeme na tomto příměšťáku trénovat tělo i mysl, abychom byli schopni zvládnout ty nejrůznější krizové situace, o které na palubě Apolla 13 nebyla nouze.


PŘIHLAŠOVÁNÍ do 30. dubna - ONLINE ZDE
- pouze pro členy OV (kapacita je omezena!)
- účastnický poplatek 1 500 Kč za osobu je nutné uhradit do 30. dubna
- informace o platbě dostanou přihlášení v potvrzovacím e-mailu