Zpět na hlavní stránku

Pozvánka na Pyžamový ples 2024

datum konání: 9. 3. 2024, publikováno: 13. 2. 2024

Zveme všechny příznivce tance a veselí na pyžamový ples a tančírnu v sobotu 9. března 2024. Tato obdoba karnevalu má v naší jednotě dlouhou tradici a rádi bychom v ní pokračovali i v tomto roce.

Jako obvykle je program rozdělen dle věku účastníků na 3 bloky:

16:00 až 17:30 - předškoláci a mladší žactvo
Děti se můžou těšit na taneční rozhýbání, skákání na trampolíně i airtracku, známé i úplně nové tanečky, tematické hry, soutěž o nejlepšího tanečníka a tanečnici a soutěž o nejkrásnější pyžámka.

17:45 až 19:15 - starší žactvo a dorost
Na účastníky čeká také taneční rozhýbání a cvičení na trampolíně i airtracku, dále line dance, společenské tance, tematická hra, soutěž o nejlepšího tanečníka a tanečnici a soutěž o nejkrásnější pyžámka.

Od 20:00 - dorost a dospělí - tančírna
Přijďte za námi oprášit své taneční schopnosti a zopakovat si kroky standardních i latinsko-amerických tanců. Chybět nebude ani vyhlašování nejlepšího tanečníka a tanečnice a nejkrásnějších nočních úborů. Drobné občerstvení bude zajištěno, budeme ale rádi, pokud místo vstupného donesete něco na zub či k pití.


Sraz účastníků je vždy 10 minut před začátkem akce ve vestibulu sokolovny, předání dětí po skončení akce proběhne tamtéž.
S sebou děti potřebují: noční úbor ve variantě vhodné k tanci a cvičení, boty do tělocvičny a lahev s pitím.

Těšíme se na viděnou na parketě!

Fotky z loňských ročníků naleznete zde.