Příměšťák Letní loupež 1

datum konání: 29. 7. – 2. 8. 2024, publikováno: 4. 8. 2024

V písecké sokolovně se v týdnu na přelomu července a srpna konal další příměstský tábor pro písecké sokoly, který Odbor všestrannosti letošní prázdniny pořádá. Jednalo se o tábor pro děti ve věku 8 až 11 let a nesl název Letní loupež. Akce se zúčastnilo celkem 19 dětí, které se společně s vedoucími Petrem Topinkou, Pavlem Pewnerem a Radankou Šaškovou snažily rozluštit záhadnou krádež zlata.

Pod dohledem zkušených detektivů prošly děti různými zkouškami, aby získaly vlastní detektivní licenci. Následně pátraly po stopách pachatele, zkoumaly různá vodítka a nakonec úspěšně objevily skrytý lup. Během tábora si děti zahrály různé hry, soutěžily, luštily šifry, a také se vydaly na výlet do přírody. I když závěrečná cesta k pokladu byla deštivá, malí detektivové vše zvládli ve zdraví a s úsměvem na tváři.

Fotky z příměšťáku naleznete zde.