Zpět na hlavní stránku

Pyžamový ples 2023

datum konání: 4. 3. 2023, publikováno: 6. 3. 2023

Tuto sobotu 4. března uspořádal písecký Odbor všestrannosti ve své sokolovně pyžamový ples. Členové naší jednoty oblečení v pyžamech a overalech se zde během odpoledne a večera vystřídali ve třech věkových skupinách, aby si užili připravený taneční a cvičební program.

První dorazily do tělocvičny děti z oddělení předškoláků a mladšího žactva, které si na plese mohly zacvičit na airtracku, malé i velké trampolíně a zasoutěžit si v různých hrách. Po nich následoval program pro starší žactvo a dorost, který byl kromě cvičení doplněn ještě o taneční hodinu. V mezičase se všem představila stepařská skupina v čele s píseckou náčelnicí.

Od 20:00 byla připravena dvouhodinová tančírna pro dorost a dospělé, kde si zúčastnění zkusili různé typy tanců - od klasických až po diskotékové, a před půlnocí si ještě deset nadšenců zahrálo v tělocvičně volejbal. Před spaním se pak povídalo, zpívalo a hrálo na kytary, a několik cvičenců v sokolovně také nakonec přespalo.

Celým večerem se táhla radostná atmosféra, na plese se vystřídalo přes 60 sportovců a u každé věkové kategorie byla oceněna nejhezčí pyžama a tanečníci. Všichni si pyžamový ples užili a těší se na příští rok!

Fotky z letošního ročníku k nahlédnutí ZDE.