Zpět na hlavní stránku

Úklid sokolovny a zápisy 2021

datum konání: 29. 8. – 3. 9. 2021, publikováno: 5. 9. 2021

Minulou neděli proběhl v sokolovně písecké jednoty generální úklid všech prostor. Skupina sokolských dobrovolníků během nedělního odpoledne vymetla a uklidila nářaďovnu a šatnu, utřela prach, přerovnala věci ve všech skříních s náčiním a opatřila k nim popisky (pohled do skříní ZDE).

V neděli večer ještě proběhla schůze Odboru všestrannosti, na které se řešilo zejména složení cvičitelů a průběh letošních zápisů a od pondělí 30. srpna se sokolovna otevřela všem předzapsaným i nově příchozím zájemcům o pohybovou aktivitu. Naši cvičitelé zapisovali v tělocvičně celý týden až do pátku vždy v čase cvičení daného oddělení. Ti, kteří již v letošním roce nepokračovali ve cvičení, měli možnost si na místě požádat o finanční kompenzaci za loňský rok, ve kterém jsme kvůli Covidu odcvičili jen necelé dva měsíce.

Během zápisového týdne se do našich cvičení přihlásilo celkem 494 lidí. Kdo se nestihl zapsat, může se po dohodě s vedoucím oddělení dozapsat i v průběhu cvičebního roku. Nejvíce volných míst zbývá ještě v odděleních RD6, RD7, Starší žáci, Starší žákyně a Sportovní hry.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na zapisování členů a na úklidu sokolovny. Pevně věříme, že v příštím roce již budou zápisy probíhat online.