Zpět na hlavní stránku

Všestrannostní desetiboj 2020

datum konání: 1. 3. 2020, publikováno: 1. 3. 2020

První březnovou neděli se Sokolové z naší jednoty zúčastnili I. ročníku Všestrannostního desetiboje župy Jihočeské. Závod se konal v sokolovně v Českých Budějovicích a skládal se z deseti různých disciplín – těžších i lehčích. Patřily mezi ně: skok do dálky, hod medicinbalem, přelézání tyčky, šplh, člunkový běh, překážková dráha, vznosy, shyby, dřepy a přeskoky přes švihadlo. Celkem na desetiboj přijelo 84 soutěžících z šesti sokolských jednot župy Jihočeské.
Písecká výprava se skládala ze 35 závodníků, kteří si vedli velice dobře a domů si přivezli 19 medailí. Kromě nich přijeli do Budějovic i dobrovolníci, kteří pomáhali rozhodovat nebo kontrolovat cvičící Sokoly u jednotlivých disciplín.
Gratulujeme k výsledkům!

Na následujících odkazech naleznete Kompletní výsledky a Fotky z desetiboje.