Zpět na hlavní stránku

Zápis do cvičebního roku 2023/24

datum konání: 1. 8. 2023 – 30. 4. 2024, publikováno: 1. 8. 2023

Zveme všechny příznivce pohybu k zápisu do pravidelných cvičení Odboru všestrannosti T. J. Sokol Písek. Nabízíme všestranný základ pro každého - od rodičů s dětmi až po seniory. Náplní cvičebních hodin rodičů a dětí jsou především hry, pohyb a různé překážkové dráhy. Předškoláci a děti školního věku si ve cvičení osvojí základy gymnastiky, atletiky, různých míčových her a další skvělé dovednosti. Muži se mohou opět těšit na sálovou kopanou a starší ženy čeká nenáročné cvičení na hudbu. Pro náročnější pak máme taneční hodiny Fit Dance.
Nově otevíráme i tradiční všestranné cvičení pro mladší muže a mladší ženy, kde se budeme věnovat základům gymnastiky, zpevnění a posílení celého těla.

Zápisy do jednotlivých oddělení se konají ONLINE ZDE.
Ve cvičebním roce 2023/24 nabízíme cvičení v těchto odděleních (ceny a slevy). Pokud je kapacita oddělení naplněna, může Vás vedoucí oddělení zapsat do pořadníku zájemců. Cvičit začínáme od 4. září v sokolovně - vchod z Tyršovy ulice (mapa).

Platební údaje přijdou obratem po odeslání přihlášky, pokud nepřijdou do 10 minut, zkontrolujte spam a poté kontaktujte předsedu OV.

U zápisu si můžete objednat týmové sokolské tričko (náhled):
- dětské velikosti 110, 122, 134, 146, 158 (cena 150 Kč)
- dámské/pánské velikosti XS až XXL (cena 160 Kč)


Dále připravujeme:


POKUD MÁTE RADOST Z POHYBU, PŘIDEJTE SE K NÁM !!