Zpět na hlavní stránku

Župní přebor v plavání 2020

datum konání: 11. 1. 2020, publikováno: 11. 1. 2020

V sobotu 11. ledna se písečtí plavci z Odboru všestrannosti zúčastnili závodů v plavání, které každoročně pořádá T. J. Sokol Strakonice ve strakonickém plaveckém bazénu. Tento závod je součástí přeborů sokolské všestrannosti a je určen pro všechny sokoly z Jihočeské župy. Zúčastnilo se jej 146 závodníků ze šesti tělocvičných jednot (České Budějovice, Křemže, Milevsko, Písek, Strakonice a Volyně). Písečtí Sokolové zde předvedli skvělé plavecké výkony a vybojovali medaile téměř v každé kategorii. Gratulujeme!

Naše jednota připravuje své členy na závody v plavání v rámci plaveckého kurzu, který probíhá každý pátek v píseckém bazénu (viz. Naše činnost).

Další závody z přeborů všestrannosti se budou konat v Písku 28. března 2020 (gymnastika a šplh).

Výsledky
Fotky
Videa