Zpět na hlavní stránku

Pátý element - 3. fáze

datum konání: 29. 1. – 31. 3. 2021, publikováno: 18. 2. 2021

Otevíráme poslední fázi Pátého elementu!
V první fázi jste si po přihlášení mohli projít 4 trasy týkající se elementu ohně, vody, země a vzduchu. V druhé fázi jste uplatnili hesla ze zmiňovaných tras k otevření nápověd k nalezení cesty páry a písečné bouře. Z těchto dvou cest vám opět vzešly dva kódy, které můžete využít nyní - ve třetí fázi.

Níže se nachází dvě uzamčené nápovědy, které odemknete získanými kódy. Po spojení obou nápověd zjistíte, kde se nachází začátek ZÁVĚREČNÉ VÝPRAVY Pátého elementu, na jejímž konci vás čeká poklad a odhalení “pátého elementu”.

Závěrečná výprava je dlouhá cca 4 km a končí nedaleko restaurace Živec. Celkem byste měli najít 16 stanovišť. Čeká vás řada úkolů, které vám pomohou odhalit “pátý element” a získat poklad. Pro nejrychlejší úspěšné hledače čeká v pokladu i několik věcí navíc, například tričko, batoh, cyklistická lahev a další užitečné věci.

UZAMČENÉ NÁPOVĚDY:

Postup při zadávání kódu:
Po kliknutí na zamčenou nápovědu se objeví kolonka. Do ní napište získaný kód a stiskněte Ověřit. Pokud byl kód napsán správně, zmizí symbol zámku a nápovědu můžete dalším kliknutím otevřít.

Výpravy Pátého elementu budou otevřeny do konce března, aby všichni měli dostatek času dojít si pro poklad :-)

Dalším výletem, který pro vás pořádáme, je stezka pro děti 5-10 let s názvem Souhvězdí. Pokud vydrží sníh, můžete s dětmi také absolvovat cestu Po stopách Yettihuláka.