Zpět na hlavní stránku

Nouzový stav - uzavření sokolovny

publikováno: 6. 10. 2020

Rozhodnutím výboru T. J. Sokola Písek byla uzavřena sokolovna!

Až do odvolání jsou zrušena všechna cvičení, která měla probíhat uvnitř tělocvičny. Oddělení se tak budou muset přesunout ven. Informace o tom, jak budou vypadat jednotlivé cvičební hodiny, se naši cvičenci dozví od svých vedoucích oddělení.

Odbor všestrannosti se snaží sjednat nějaké kompromisní řešení, při kterém by mohla být sokolovna nadále otevřená. Sledujte proto naše stránky a své emailové adresy. Pevně doufáme, že se do sokolovny brzy vrátíme.

Památný den sokolstva se uskuteční!
Ve čtvrtek 8. října pořádá naše jednota lampiónový průvod městem k připomenutí Památného dne sokolstva. Sraz je v 17:50 u hudebního pavilonu v parku Palackého sadech (viz Pozvánka na Památný den sokolstva 2020). Průvod bude případně rozdělen na 20-členné skupiny. Tak nezapomeňte přijít.