Zpět na hlavní stránku

Pozvánka na Pátý element

datum konání: 29. 1. – 31. 3. 2021, publikováno: 28. 1. 2021

T. J. Sokol Písek zve všechny nadšence úkolových a orientačních tras na další výpravy. Pokud nebudete vědět, co dělat o nadcházejících pololetních a jarních prázdninách či únorových víkendech, máme pro vás námět na činnost. V rámci projektu Centrum OV jsme připravili cyklus dobrodružných výprav, kterým jsme dali souhrnný název Pátý element. Po vyplnění přihlášky (jméno, příjmení, email) vám emailem obratem dorazí startovní místa ke 4 trasám.

V 1. fázi budete moci projít ony 4 trasy, které souvisí s přírodními elementy - ohněm, vodou, zemí a vzduchem. Každý element má svou vlastní trasu. Cílem je splnit na nich všechny úkoly. To ovšem nebude všechno…

Během jarních prázdnin zveřejníme aktualitu Pátý element - 2. fáze, ve které budou čtyři uzamčené odkazy. Ty v sobě budou skrývat nápovědu k nalezení dalších dvou cest - páry a písečné bouře. Odkazy odemknete pomocí hesel, která získáte ze čtyř tras jednotlivých elementů. A stále ještě nekončíme…

V průběhu února zveřejníme poslední aktualitu Pátý element - 3. fáze. V té budou další dva uzamčené odkazy, které odemknete pomocí hesel získané z cest páry a písečné bouře. Tyto odkazy v sobě budou skrývat nápovědu k nalezení startu ZÁVĚREČNÉ VÝPRAVY, která bude v cíli skrývat drobný dárek. Pro lepší představu se podívejte na obrázek níže.

Na všechny trasy doporučujeme pevné boty, oblečení do přírody a s sebou zápisník s tužkou nebo mobil s fotoaparátem. Úkoly jsou vhodné pro děti od 10 let. Nejrychlejší hledači najdou na konci dárek navíc.
Výpravy Pátého elementu budou otevřeny do konce března.

Dalším výletem, který pro vás pořádáme, je stezka pro děti 5-10 let s názvem Souhvězdí. Pokud napadne sníh, můžete s dětmi také absolvovat cestu Po stopách Yettihuláka.